м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Ефективне лікування ігроманії в Луцьку

Лудоманія в суспільстві сьогодні дуже поширене явище, з яким, а жаль, стикаються багато родин. Ігрова залежність полягає у психічній залежності людини від ігри. В основі ігроманії лежить азарт. Людині властиво прагнути переваги над іншими та бути лідером у соціумі.

Багато спеціалістів сьогодні сперечаються щодо того, чи вважати ігроманію хворобою. Але, вже з 2007 року саме цю залежність було включено в список психічних розладів. ВООЗ додала також до списку залежність саме від комп’ютерних ігор, ця залежність потрапила до Міжнародної класифікації хворобою.

Симптоми ігроманії (лудоманії)

Перед тим, як почати лікування ігроманії, необхідно ознайомитись з її симптомами. Головними симптомами, які вказують на те, що людина хвора на лудоманію, є:

 1. Фінансові проблеми. Залежна людина втрачає контроль над грошима и своїм часом. В більшості випадках він краде цінні речі, бере в борг великі суми грошей.
 2. Перепади настрою. Ігроман дуже легко змінює свій гнів на радість, депресивні стани на щастя.
 3. Інші залежності. Дуже часто саме люди під впливом алкоголю або наркотичних речовин починають робити ставки.
 4. Зміна поведінки. Відчуження від близьких та рідних, нові знайомства з людьми, які мають залежність.

Вилікувати людину від ігроманії самостійно дуже важко, адже в більшості випадків, залежна людина не визнає проблеми. Ігроман постійно збільшує свої ставки, він ризикує лише для того, аби отримати задоволення, не думаючи при цьому про наслідки. При намаганні зменшити кількість ігор, залежний стає дуже роздратованим. Також, одними із головних ознак є постійні думки про гру, бажання відразу «відігратись». Дуже часто така людина втрачає роботу та ставить під загрозу родину.

Основні стадії хвороби

Як і будь-якої іншої хвороби, лудоманія має свої стадії. До основних стадій ігроманії відносять:

 • людина зацікавлена азартними іграми;
 • гра лише для задоволення особистих потреб;
 • азартні ігри призводять то проблем в родині;
 • такі ігри впливають та викликають проблеми в усіх сферах життя, у хворого є всі симптоми ігроманії;
 • важка форма лудоманії викликає негативні наслідки та стрес.

Лікування від ігроманії слід починати того, щоб викликати бажання у залежного самому почати лікування. Найкраще це зробити на початковій фазі. У цій фазі людина лише формує свій інтерес. Тому її найлегше вмовити звернути свою увагу на можливу проблему.

Наші спеціалісти

 

Сертифікати та дипломи

Ціни на лікування ігроманії у Луцьку

Послуга Ціна (від)
Детоксикація організму при алкоголізмі/наркоманії 3500 грн.
Медикаментозне кодування 4500 грн.
Імплантація препарату «дисульфірам» 8000 грн.
Кодування «метод Довженка» 6000 грн.
Консультація лікаря-психіатра (on-line) 1500 грн.
Консультація лікаря-психотерапевта 1500 грн.
Консультація психолога 2000 грн.
Консультація психолога ( on-line) 1500 грн.
Виїзна консультація психолога (не враховуючи транспортні витрати) 2000 грн.
Реабілітація в стаціонарі при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 17 000 грн.
Амбулаторна реабілітація при алкоголізмі/наркоманії/ігроманії 10 000 грн.

Коли слід звертатись за допомогою

Якщо родичі хворого не можуть самостійно вплинути на його рішення не грати, необхідно звернутись за допомогою до спеціалістів, які допоможуть провести лікування ігроманії у місті Луцьк. Обов’язковими умовами, коли необхідно звернути по допомогу можна виділити наступні ознаки:

 1. Людина не може самостійно відмовитись від гри.
 2. Більшу частину свого часу залежна людина проводить граючи в азартні ігри.
 3. Гра займає його думки, при цьому витісняючи думки про родину, роботу, навчання.
 4. Хворий починає шкодити собі та людям, які його оточують.

Сьогодні лудоманія лікування включає в себе ряд методів та способів, які передбачені для ефективного та повного вилікування хворого. Одним із основних методів, це повна відмова від азартних ігор. Така відмова триває декілька днів. Таким чином, хворий виходить від ігрового циклу, за рахунок відпочинку, відновлюється нормальний режим сну. Хворий має більше часу обдумати свою залежність.

Кодування від ігроманії формує у хворого правильні установки, відбувається робота над мисленням, вирішуються особисті проблеми. Спеціалісти клініки вчать пацієнта самостійно справлятись із залежністю, виявляти її. А вже метод лікування ліками включає в себе прийом заспокійливих. Це допомагає знизити агресію, відновити сон, побороти тривожний стан. Методи лікування залежать від стадії хвороби та від самопочуття пацієнта. При виборі метода терапії, необхідно відмітити, що лікування ігроманії ціна залежить саме від фази хвороби і обраного методу.

Наслідки лудоманії

Звичайно, як і будь-яка хвороба, ігроманія впливає не лише на взаємовідносини хворого з людьми, які його оточують, а й на його фізичний стан. Гормони, які у великій кількості потрапляють в кров, провокують більш інтенсивну роботу внутрішніх органів хворого. Саме з цієї причин людина стає психічно знесиленим.

Вона втрачає роботу, репутацію, внаслідок чого має серйозні фінансові проблеми. В більшості випадків ігромани втрачають нерухомість, майно, беруть гроші в борг, лише для того щоб пограти. Ігромани стають замкненими та втрачають інтерес до спілкування з близькими та родичами. Так вони втрачають родини та руйнуються будь-які дружні відносини. У хворих з’являється депресія, тривога, гіперактивність. Людина починає відчувати провину, і через це задумується про самогубство.

Якщо родичи виявили хоча б натяк, на те, що у когось ігроманія, лікування спеціалісти радять починати негайно. Кожен день може по різному вплинути на майбутню поведінку хворого. Зрозуміло, чим раніше починати лікування, тим менші наслідки цієї хвороби треба буде викоріняти.