м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Наркологічна клініка – де лікуватися в Вижниці

Якщо ми говоримо про лікування таких залежностей, як ігроманія, алкоголізм або наркоманія, то його потрібно проводити тільки в спеціалізованому місці. Наркологічна клініка ХЕЛП не тільки проводить виведення із запою, а й лікування алкоголізму в повному об’ємі.

Будь-яка залежність по перше завжди є психологічною. Людина не може кинути пити самостійно, бо не розуміє, для чого їй це потрібно. Кожен з тих, хто зловживає спиртним або речовиною, впевнений в тому, що кинути може будь-якої миті. Вони думають, що самі керують своїм життям та своїми бажаннями.

наркологічний центр Вижниця

Правда ж в тому, що без психотерапевтичного лікування навіть після кодування людина зривається. Вона починає пити вже через кілька місяців або тижнів. А якщо не п’є, то стає незносною. Проявляється агресія, яка спрямована на близьких, частіш на жінок та дітей.

Людина не може себе контролювати, відчуває страх, паніку, сором. При цьому алкоголік звинувачує в своєму стані всіх, крім себе. Звідси й агресія на близьке оточення.

Наркологічний центр ХЕЛП має фахівців з великим досвідом лікування залежностей. З хворим працює декілька спеціалістів:

  • нарколог;
  • психотерапевт;
  • аддиктолог;
  • психіатр;
  • терапевт.

Якщо потрібно, то долучаються інші спеціалісти. Наприклад, лікар-інфекціоніст або імунолог.

Лікування наркоманії в наркологічній клініці

Якщо в алкоголіка буває перерва між запоями, то наркоман практичного з першого прийому знаходиться під дією речовини. В нього тверезість не наступає практично ніколи, а між прийомом наркотиків він шукає або гроші на них, або речовину.

Лікування наркоманії не можна затримувати на будь-який час. Людина дуже швидко помирає, його організм не витримує навіть декілька років. Якщо людина приймає сіль, то мозок може померти навіть після другої-третьої дози.

Реабілітаційний центр повинен знаходитися якомога далі від міста Вижниця. Це надасть можливість «переключити» мозок та прибрати деякі тригери, які викликають бажання прийняти дозу. Крім того, якщо людина знаходиться далеко від «друзів-наркоманів», то є шанс, що їй не передадуть дозу для «покращення здоров’я».

Лікування наркоманії починається з детоксикації, зняття ломки та покращення психічного стану людини. За потреби нарколог може призначити метадонову терапію для тих залежних, які приймають наркотичну речовину дуже довго.

Психотерапія, яка заснована на методі 12 кроків до тверезості, є основою психотерапевтичного лікування залежностей. Цю програму адаптують до кожного залежного та з будь-яким видом залежності.

Лікування ігроманії

Багато тих, хто залежить від гри, мають ще проблеми: це може бути алкоголізм та наркоманія. Лікування ігроманії проводиться за тими ж самими схемами, що й інші залежності.

Навіть якщо людина не приймає додаткове «заспокійливе та тонізуюче», їй потрібно лікування ігроманії. І для цього найкращий вибір – реабілітаційний центр.

  • По-перше, в центрі немає можливості грати, ставити на спорт або в казино.
  • По-друге, людина, яка грає, має проблеми з психічним здоров’ям. А в клініці є фахівці, які можуть допомогти.

Під час гри виробляються нейромедіатори, які дають людині відчуття щастя. Після гри мозок швидко не відновлюється. Виникають різні відчуття, в тому числі, важка депресія. Людина не може відчувати світ таким,я к він є. Для неї все в сірих фарбах. Це – біполярні розлади особистості, і допомогти в цьому випадку може тільки психіатр.

Крім того, лікування ігроманіі – це відновлення психологічного стану людини, пошук внутрішніх проблем, які привели до залежності, та робота з ними. Телефонуйте, якщо в вас трапилася біда, не чекайте.

Сертифікати та дипломи