м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Про наш центр

Реабілітаційний центр в Івано-Франківську "ХЕЛП"

«ХЕЛП» – це реабілітаційний центр в Івано-Франківську, який є прикладом якісно організованої та професійної допомоги людям, які страждають від різноманітних залежностей. За час своєї роботи ребцентр Івано-Франківська зарекомендував себе з позитивного боку як в Україні, так і за її межами. Про це свідчать високі результати та вдячні відгуки великої кількості випускників центру.

Ми ніколи не стоїмо на місці і постійно розвиваємося, удосконалюємо свій професійний рівень, тим самим не припиняємо покращувати якість надання допомоги людям, які потрапили в таку непросту проблему, як алкоголізм, наркоманія, ігроманія та інші залежності.

У реабілітаційному центрі «ХЕЛП» працюють лише грамотні, дипломовані фахівці, психологи, психотерапевти, які мають у своєму арсеналі колосальний запас знань та багаторічний досвід. У роботі з клієнтами ми використовуємо найефективніші, перевірені часом методики. Це і елементи всесвітньо відомої програми «12 кроків» (Міннесотська модель) зі своїм м’яким, доступним та структурованим підходом, елементи когнітивно-поведінкової психотерапії, арт-терапії, гештальт терапії, транзактного аналізу та інших напрямків. У центрі проводяться як теоретичні заняття, інформаційні, так і практичні тренінги, групові та сімейні терапії, здійснюються програми післялікового супроводу та підтримки.

Програма реабілітаційного процесу в центрі «ХЕЛП» побудована за принципом комплексності та торкається вирішення проблем у всіх життєвих сферах клієнта (фізіологічної, психологічної, соціальної та духовної), при цьому програма не нав’язує жодного віросповідання та не має відношення до релігії.

Поступово і поетапно ми допомагаємо людині вийти на рівень повноцінного соціального життя, де він змінить ставлення до свого темного минулого, навчиться радіти сьогоденню та впевнено крокувати у майбутнє. Ми цінуємо та поважаємо кожного клієнта реабілітаційного центру, намагаючись підійти до його проблем та потреб індивідуально.

Найкращий ребцентр в Івано-Франківську “ХЕЛП" – це те місце, де людина, яка заблукала у своїх страхах, сумнівах і розпачі, знову зможе набути впевненості, радості, сенсу життя. Адже це набагато легше зробити в атмосфері доброти та взаєморозуміння. Те, що здавалося вже неможливим і недосяжним, стає реальністю. Наш центр не працює тільки на утримання клієнта, ми працюємо на результат. І це справді важливо. Ми тісно взаємодіємо з державними структурами та організаціями, наркологіями та соціальними службами практично по всій Україні, а також спільнотами Анонімних наркоманів та Анонімних алкоголіків і завжди відкриті до співпраці.

Не варто зневірятися і опускати руки.

Залежність – це не вирок!

На одному зібранні взаємодопомоги, один алкоголік сказав:

«Я не винен у тому, що став залежним, але я несу відповідальність за своє одужання, і коли зізнався собі в цьому, я набув сили».

Наші клієнти про нас:

Мене звати Андрій. Мені 32 роки. Я тверезий трохи більше двох років. Дуже вдячний наркологічному центру Хелп, який допоміг мені повернутись у реальність та почати повноцінно жити. Це чудове місце для тих, хто дійсно хоче одужувати. Найважливіша порада, яку я можу дати – дотримуйтесь плану одужання після реабілітації. Повірте моєму досвіду, це дуже важливо
Андрій
32 роки
Я приїхав у центр повністю розбитим та пригніченим. Спочатку я не хотів їхати на реабілітацію, мені здавалося, що я зможу сам зупинитися і кинути наркотики, але мої батьки наполягли, погрожуючи, що виженуть з дому і я поїхав. На перших етапах було важко, але я все одно відвідував усі заходи та виконував завдання, і це дало свої плоди. У мене з'явилася мотивація і я по-справжньому почав цінувати життя. Їжа - бомба, консультанти відмінні.
Максим
17 років
Ви врятували мені життя. Я відчувала себе справді у безпеці. Чуйні, дбайливі співробітники, відмінне розташування, затишно та комфортно. Це не перший мій центр, і мені є з чим порівняти. На сьогоднішній день я твереза 1 рік та 7 місяців. Спасибі вам велике!!! Я однозначно рекомендувала б наркологічний центр «Хелп» іншим людям із проблемою наркоманії.
Марія
28 років
Це була моя перша реабілітація в житті, тому я не знала чого очікувати, але в результаті я була приємно здивована дружелюбністю співробітників. Психологи наркологічного центру виявились справжніми професіоналами своєї справи. Мене буквально перепрошили. На сьогоднішній день я не п'ю вже більше року і мені це справді почало подобатися. Дякую «ХЕЛП»!))
Галина
38 років
«ХЕЛП» - ви найкращі. Дивовижний центр. Персонал просто відмінний, вони дбали про мене більше, ніж про себе. На мій погляд – це найкраще місце, щоб стати чистим та тверезим.
Олександр
37 років
Один із найкращих центрів в Україні!!! Я зірвався, вони довідалися про це і намагалися всіляко підтримати мене та мотивувати повернутися до одужання. Ви хлопці, справді дбаєте про своїх пацієнтів. Спасибі вам за все.
Михайло
33 роки

Наші контакти:

icon
+380958454051
цілодобово
icon
+380676091311
цілодобово
icon
helprehabcentr@gmail.com
e-mail