м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Де лікувати наркомана в Бродах

Лікування наркоманії важке не тому, що людину не можна вивести зі стану сп’яніння. А тому, що сама людина не має бажання позбутися залежності, бо не думає, що вона є. Перше, що потрібно зробити людині, яка вживає наркотики, це прийняти свою залежність. От тільки тоді вона буде готова пройти терапію від наркоманії.

Наркологічна клініка ХЕЛП не має свого відділення в місті Броди. Але саме це й надає можливість позбутися якорів які тримають людину на кожному кроці. Знайомі місця нагадуватимуть наркозалежному про те, де та з ким він приймав наркотики.

наркологічний центр Броди

Лікування проходить за дієвою програмою.

  1. Детоксикація – виведення отрути та наркотичних речовин дозволяє зняти ломку.
  2. Психічне відновлення – цим займається лікар психіатр, і для кожної людини є окреме лікування.
  3. Психотерапія. Завдяки їй людина починає розуміти себе, та чому почала примати речовину.
  4. Групова терапія. На таких зустрічах залежні діляться досвідом, як пережити слабкість та ради чого слід триматися. Всі підтримують один одного в бажанні жити у тверезості.

Тільки таким чином можна позбутися наркотичної залежності. Людина повинна прийняти її та вирішити, як вона хоче жити самостійно.

Алкоголь та кодування

Наркологічний центр – це не про виведення із запою. Ці засоби не подіють на залежного чоловіка, який сприймає себе не алкоголіком, а здоровою людиною. Поки не має мети та бажання бути тверезим, лікування алкоголізму ні до чого не приведе.

Тому реабілітаційний центр – це про тверезе та щасливе життя, яке створює для себе сама людина.

  • Як це можна зробити? Тільки дізнавшись причину, через яку людина почала вживати алкоголь.
  • Чи подіє на неї страх смерті? Іноді діє, але бажання випити більш дієве. Тому потрібна повноцінна переоцінка всього життя, велика мотивація та бажання кинути.

Іноді на людину може подіяти кодування. Але для цього потрібно підготуватися. Бо якщо буде зрив, то людина може навіть померти, якщо не надати допомогу одразу. Токсична речовина, якою є алкоголь, стає ще більшою отрутою для організму, ніж була до того.

Ігроманія – навіщо наркологічна клініка

Ігроман стає залежним від гри непомітно. Спочатку прості ігри, потім ставки на спорт, може бути онлайн казино та інші ігри, до яких можна долучитися в будь яку мить.

Бажання заробити легкі гроші підтримуються з рекламних щитів, з телебачення, з інтернету. На цю рекламу витрачаються великі гроші. Що вона обіцяє? Швидкі та легкі виграші. А якщо в тебе зараз немає грошей, то ми дамо їх тобі.

Гра дає те, про що мріяв. Але ніхто не думає, що вона швидко порушує психічний стан. Гормони та нейромедіатори починають працювати на межі можливого, а потім, їх не вистачає на кожен день. Мозок виснажується, в людини з’являються декомпенсовані біполярні розлади.

До гри може додаватися алкоголь або наркотики. Це посилює задоволення від гри та ейфорію. Потім, коли все пройде, в людини немає сил жити. Є тільки одне бажання – знов в гру.

Лікування ігроманіі не можливо поза меж реабілітаційного центру. Тільки тут можна отримати реальну допомогу, надати психологічну підтримку та провести за необхідності психіатричне лікування.

Якщо в вас дома залежний

Дуже важко вмовити залежного на лікування. Але ще важче це зробити, коли не тільки сама людина не визнає цього, але й родина не може визнати алкоголізм, наркоманію або ігроманію.

П’є як всі – найчастіше виправдання залежності. Але вона дуже швидко призводить до другої стадії хвороби, до психічних та фізичних порушень. Якщо ви не знаєте, як розмовляти с залежним, щоб він вас почув – телефонуйте. Ми допоможемо. Якщо вас турбує ваше життя – ми допоможемо вам визначитися в ситуації та позбутися спів залежності.

Сертифікати та дипломи