м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Лікування залежностей в Бережанах

Тяга до алкоголю, азартних ігор чи наркотиків – психологічна хвороба. В рідному місті лікувати її не вийде, тому що все, що людина бачить, вмикає тригери. Саме вони керують подальшими діями залежного, хоча він і гадає, що приймає рішення самостійно.

Якщо ви проживаєте в місті Бережани, то навіть не намагайтеся шукати клініку поблизу. Чи взагалі проводити лікування алкоголізму чи інших видів залежностей у дома. Діла не буде не тільки з-за тригерів. Ще побороти хворобу завадять такі фактори, як:

  • часті випадкові зустрічі з друзями, більшість яких теж зловживає;
  • магазини спиртного, де завжди наллють чарку, навіть у борг;
  • родичі, які будуть намагатися лікувати похмілля новою порцією алкоголю;
  • ви самі, якщо будете безперестанно сварити залежного.

наркологічний центр Бережани

Теж саме стосується і залежних від наркотиків. У рідному місті до хворого завжди прийде дилер, і в борг дасть, аби не втратити клієнта.

Де обрати клініку, якщо не в рідному місті

Якщо ви хочете врятувати рідну людину, то треба прийняти той факт, що терапія має проходити в спеціалізованому закладі. Реабілітаційний центр ХЄЛП – один з таких. В ньому надається лікування наркоманії, лудоманії, алкоголізму та будь-яких інших залежностей.

Знаходиться заклад далеко від Бережанів. Тому всі фактори ризику, що хворий прийме речовину чи спиртне, виключені. Наркологічна клініка працює у закритому режимі та не допускає на територію друзів та наркотики чи алкоголь.

Умови в лікувальному закладі комфортні. Номери розраховані на невелику кількість людей. Є загальна вітальня та багато місця для усамітнення чи навпаки, для спілкування.

Одужуючі мають можливість займатися спортом. Наркологічний центр має спортивні зали різних напрямків. Спортивні площадки на вулиці під різні види спорту.

Є змога розвиватися інтелектуально. Для цього можна грати у шахи, читати книжки. А найголовніше – працювати з психологом. Саме він допоможе людині позбавитися низки комплексів, які, можливо ще у підлітковому віці, завадили їй повноцінно розвиватися. І саме це, як правило, й призводить до набуття залежності.

Як проходить лікування в клініці ХЄЛП

Лікувальний заклад проводить терапію від будь-яких залежностей. Саме тому програми різноманітні. Та ще й тому, що кожна людина – окрема особистість зі своїми проблемами. Тому не можна використовувати один і той самий метод до усіх.

  • Для лікування ігроманії частіш за все необхідно звернутися до психіатра. Тільки цей лікар зможе виписати медикаменти від депресії та інших порушень психіки. Без них, нажаль, ця хвороба не обходиться, тому що задоволення від гри підсаджує людину на посилене вироблення «гормонів щастя». І коли забрати гру, залежний впадає у відчай. Його організм спустошений, та потребує штучної підтримки, поки гормони прийдуть у норму.
  • Для терапії наркоманії перш за все необхідне очищення організму. Тому хворий потребує детоксикації. Вона виведе наркотики, та допоможе запобігти виникненню ломки. Тільки після цього до хворого підключають психіатра, чи психолога – це вже буде залежати від ступеню ураження мозку.
  • Для лікування від алкогольної залежності людина повинна пройти виведення з запою. Як і детоксикація у наркоманів, ця процедура очистить кров от продуктів розпаду спиртного, отрути. Після цього терапія буде схожа на ту, що надається наркоманам. Тобто почнеться спілкування з психологом. Але на відміну від наркоманів, алкоголіки мають змогу закріпити своє бажання кинути пити: пройти кодування.

Тільки психологічна допомога дозволить залежному будь-якого напрямку побороти хворобу. Тому що саме на тлі психологічних проблем виникає залежність.

Сертифікати та дипломи