м. Івано-Франківськ
Ліцензія МОЗ від 23.09.2011р. АГ 603252

Коломия – де лікувати залежності

Якщо ви проживаєте в місті Коломия, та шукаєте, де лікувати наркомана або алкоголіка, ми пропонуємо вам звернутися до реабілітаційного центру ХЕЛП. Перевага нашого центру в тому, що ми маємо досвід лікування алкоголізму та наркоманії гуманними та діючими методами.

Багато хто вважає, що достатньо провести виведення із запою, а потім кодування, і людина кине пити. Іноді це дає результати, але рідко. Тому що проблема в голові.
наркологічний центр Коломия
Алкоголізм повністю змінює людину, вона не хоче і не може відмовитися від задоволення, яке отримує під час пияцтва. До того ж організм потребує легкого цукру та етанолу на рівні нервової системи.

Лікування алкоголізму обов’язково проводити на початкових етапах тільки в спеціалізованих закладах. Наркологічна клініка дає змогу:

  • комплексного лікування залежностей;
  • проведення детоксикації;
  • повноцінної терапії;
  • психологічної підтримки.

Сама людина, залишаючись вдома, не зможе контролювати себе. Вона стає дратівливою, агресивною і не розуміє, що потребує допомоги.

Наркоманія та наркологічна клініка

Наркозалежні, на відміну від алкоголіків, ніколи не бувають у тверезому стані. Як тільки скінчується дія речовини, у наркомана виникає ломка. Але вона буває не тільки фізична. Більш за все вона психологічна. Бо якщо наркоман має змогу її позбутися, наприклад, пройшовши детоксикацію, він одразу хоче знов отримати дозу.

Це бажання настільки сильне, що людина не може себе контролювати. Наркологічний центр дає змогу взяти під контроль свої бажання. За допомогою лікарських препаратів, ми можемо допомогти людині знизити тягу до наркотику.

Але найважливіше за все – психотерапія. Тому що будь яка залежність виникає з пережитих травматичних подій, невирішених психологічних питань, з дитячих травм та інших подій, які вплинули на розвиток та становлення особистості.

Головна задача психотерапевта з залежностей, не доказати людині, що вживати речовину погано і їй конче потрібно пройти лікування наркоманії. Багато хто з хворих і так це розуміє. Задача лікаря – допомогти знайти шлях до іншого життя, в якому людина буде отримувати задоволення без подібних допінгів.

Наступний етап – групова психотерапія, на якій людина зможе поділитися своїми емоціями. Це дуже важливо для лікування будь яких психічних та психіатричних хвороб та залежностей. Реабілітаційний центр дає змогу робити все під повним медичним контролем.

Ігроманія, лудоманія, ставки на спорт – як впоратися с залежністю

Коли людина грає, вона отримує саме таке задоволення, як від алкоголю чи наркотиків. А іноді все змішується, що стає причиною не тільки однієї залежності, а ще й інших.

Ігроман не може керувати своїми бажаннями, як і наркоман. Тому лікування ігроманії потрібно проводити по всіх правилах лікування залежностей. І обов’язково в наркологічній клініці. Важливо не тільки позбавити ігромана доступу до смартфону. Важливо надати кваліфіковану допомогу, що дасть можливість вийти з гри та подивитись на себе та свої бажання в реальному світі.

Залежність від речовини може привести до шизоафектифних розладів, та інших порушень психіки. Теж саме можна сказати про гру. Це не обов’язково, але розлади можуть бути вкрай важкими.

Тому більшість ігроманів потребують медикаментозного лікування своєї хвороби та психологічної підтримки.

Якщо ви читаєте це, вам або вашим близьким потрібна допомога. Телефонуйте, бо залежність стає все далі більшою, а психічні порушення важчими, не кажучи про фізичні проблеми. Наркомани помирають швидко. Алкоголізм та ігроманія можуть дати можливість прожити більше, ніж за вживанням наркотиків, але це життя не повноцінне і також вкорочене. Не затягуйте з лікуванням.

Сертифікати та дипломи